HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ekim 2017 Cumartesi

Malta Süper Lig'inden Feriköyspor'aBölgesel Amatör lig temsilcilerimizden Feriköyspor takımı transferin son gününde çok önemli bir transfere imza attı.
Malta 1.Lig takımlarından Hamrun Spartans F.C. takımının başarılı defans ve orta saha özellikli oyuncusu 1990 doğumlu CHRISTIAN EMEKA ANIGBOU bundan böyle Feriköyspor formasını terletecek.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu önemli transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.