HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2017 Salı

KÜÇÜKKÖYSPOR İLE BEYKOZ 1908’İN HER İKİ MAÇI DA SEYİRCİSİZ OYNANACAK

KÜÇÜKKÖYSPOR İLE BEYKOZ 1908’İN HER İKİ MAÇI DA SEYİRCİSİZ OYNANACAK
İstanbul Süper Amatör Lig 4. grupta yer alan İstanbul'un iki köklü takımı Küçükköyspor ve Beykoz 1908 AŞ'nin bu sezon aralarında oynayacakları iki maçta yönetim kurulularının aldığı karar doğrultusunda tarafsız sahada oynanacak.

Her iki kulübün de tribünlerdeki sıkı taraftar gruplarının yönetimler tarafından değerlendirilirek bu kararı aldıkları ve bu hafta Küçükköy sahasında oynanacak maç öncesi bir araya gelerek böyle bir karar aldıkları açıklandı.

İstinye’de bulunan Orhan Saka Amatörlerevinde her iki takımın Başkanlarının yaptıkları görüşmeden çıkan karara göre Beykoz 1908 A.Ş.-Küçükköyspor karşılaşmaları tarafsız sahalarda ve de seyircisiz oynanacak.

Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu ile Küçükköyspor Kulüp Başkanı Muzaffer Şahintürk konuya ilişkin anlaşmalarını attıkları imzalar ile tescillemiş oldu. Bu kararını her iki takım tribünlerindeki yansımaları ise merak konusu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.