HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ekim 2017 Pazartesi

Kavacık Adım Adım İlerliyor.

Kavacık Adım Adım İlerliyor.
İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grup da şampiyonluk parolası ile yola çıkan 2 takım Kavacıkspor ile Kilyosspor, Kavacık Stadı’nda karşı karşıya geldi. Boğazın karşılıklı iki temsilcisinin koarını paylaştığı karşılaşmayı Muhammed Metin Kankaş, Mesut Kırbaş, Tayfun Sonsözlü hakem üçlüsü yönetti.

İki takım açısından da son derece yüksek tempoda oynanan karşılaşma izleyenler açısından tam bir futbol şöleni şeklinde geçti. Her iki takımda gol pozisyonları üretmelerine rağmen, karşılaşmanın ilk yarısında gol sesi çıkmadı.

İkinci yarıda orta sahada etkili olmaya başlayan Kavacıkspor, ataklara daha da etkili çıkmaya başladı. Kavacıkspor ilk golünü bu ana kadar uzaktan attığı golleri ile tanınan tecrübeli ayağı Önder Hakan Aydemir’in yaklaşık 30 metreden çektiği şutun golle sonuçlanması ile buldu. Bu andan sonra savunmasında daha dikkatli olan risklere girmeyen Yeşil-Beyazlı ekip dakikalar 76’yı gösterirken kazanılan serbest atıştan gelen topa iyi yükselen Önder Hakan Aydemir’in nefis kafa golü ile durumu 2-0’a taşıdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.