HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ekim 2017 Pazar

İstanbulspor Zorlu Beykoz1908 engelini üç golle aştıSüper Amatör Lig 4.Grup mücadelesinde İstanbulspor ve Beykoz1908 takımları Hadımköy Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabakaya her iki takımda son derece istekli başladı.


Müsabakanın ilk dakikasından itibaren daha atak bir futbol ortaya koyan ve birçok gol pozisyonu yakalayan taraf deplasman temsilcisi Beykoz1908 takımı oldu.


Bu pozisyonlardan faydalanamayan Beykoz1908 takımı kalesinde gördüğü ilk ciddi atakta golü kalesinde gördü.

İlk kırkbeş dakikada iki takımında çabası başka gol getirmeyince İstanbulspor devre arasına 1-0 önde girdi.

Müsabakanın ikinci yarısında yine atak oynayan taraf Beykoz takımı olmasına rağmen goller İstanbulspor takımından geldi.


Bu devreye de iki gol sığdırmayı başaran İstanbulspor takımı üç puanı üç golle almasını bildi.


Beykoz1908 cephesinde ise birçok faydalanılmayan gol pozisyonu neticesinde kaybedilen üç puanın üzüntüsü vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.