HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ekim 2017 Salı

İSTANBUL SİNOP 3 GOL ve 3 PUAN İLE BAŞLADI.

İSTANBUL SİNOP 3 GOL ve 3 PUAN İLE BAŞLADI.
İstanbul 1.Amatör lig 4.Grupta Ligin İlk haftası Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinop spor ile Zeytinburnu temsilcisi Telsiz spor takımları karşı karşıya geldiler. İstanbul Sinop spor ikinci yarıda Telsizspor’a 3 gol atarak 3 puanın sahibi oldu.

Ev sahibi İstanbul Sinop spor Kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcuların beraberce yaptığı kahvaltı da futbolcular galibiyet sözü verdiler.
Halkalı Etap Sahasında oynanan maçta ev sahibi İstanbul Sinop Spor yönetimi tam kadro yerini alırken müsabakayı Volkan Uğurlu, Yunus Emre Atasay ve Ahmet Faruk Erkan hakem üçlüsü yönetti. İstanbul Sinop spor misafir takım kaptanına ve müsabakanın hakemlerine çiçek takdim etti. Müsabaka İstanbul Sinop Spor'un vuruşu ile başladı.


Taraftarının desteği ile maça mutlak üç puan parolası ile giren Telsiz spor ilk dakikalardan itibaren rakip kaleye etkili ataklar geliştirmek için mücadele sergiledi. İstanbul Sinop spor’un iki şutunun direkten döndüğü maçta iki takımda ilk yarıda girdiği pozisyonlardan yararlanamayınca ilk devre golsüz berabere tamamlandı.

Ev sahibi İstanbul Sinop Spor ikinci yarıya iki oyuncu değişikliği yaparak başladı. Maçın ikinci yarısında atak bir futbol sergileyen İstanbul Sinop spor maçın 51.Dakikasında Can Demirin yaklaşık 35 metreden çektiği şutu top ağlara gitti ve Sarı-lacivertli takımı bu golle 1-0 öne geçti.


İstanbul Sinop sporda ikinci yarıda Umut’un yerine oyuna dahil olan Samad 58 ve 85.Dakikalarda attığı gollerle ev sahibi takımı ilk yarı zorlandığı rakibi Telsiz spor karşısında farklı galibiyete taşıdı. İstanbul Sinop Spor ikinci yarıda sergilediği güzel futbolun yanı sıra bulduğu üç golle karşılaşmayı 3-0 kazanarak lige üç puanla başlamış oldu.
STAD: Halkalı Etap
HAKEMLER: Volkan Uğurlu, Yunus Emre Atasay, Ahmet Faruk Erkan
İST.SİNOPSPOR: Berkay***,Hasan***,Mertcan ***,Serkan*,(Ayhan**),Burak ***,Egemen***Can***,Adem***,Emre*,(Sercan***),Umut*(Samad***),Hakan***
TELSİZSPOR: Yunsu**,Sertan**,Enes**,Ogün**,Aziz*,(Mert*),Cihan**,Burak*(Mert*),Mehmet Emre*,Zafer**,Eray**Uğur**
GOLLER: 51.Dk Can Demir,58,85.Dk Samad

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.