HAZIRLIK MAÇLARI

17 Ekim 2017 Salı

İstanbul Demirspor da yüzler gülüyor!

İstanbul Demirspor da yüzler gülüyor!
İstanbul U-14/B Gençler ligi 8.Grupta lider İstanbul Demirspor ligin 5.Haftası Sefaköy Kartalspor takımları karşılaştı.
Sefaköy Kartal Sahasında karşı karşıya gelen Sefaköy Kartalspor, İstanbul Demirspor arasındaki maçı misafir takım İstanbul Demirspor 6-1 lik skor ile maçtan galip ayrıldı.

İstanbul Demirspor'un ataklarına dayanamadı ve ilk yarı 3-1 lik skor ile sonuçlandı. İkinci yarıya etkili başlayan İstanbul Demirspor üstün futbolunu sürdürerek Yusuf Akın (2),Enser (2),Şahin 1 ve Yusuf Yalçın 1 attığı gollerle 6-1 lik skor ile maçtan galip ayrıldı.
Ligin 5.Haftasını da galip kapatan İstanbul Demirspor 5 maçta 5 galibiyet alırken 39 gol attı kalesinde 9 gol gördü ve en yakın takipçisi Güngören Doğuşspor arasında üç puan fark atarak 15 puanla liderliğini sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.