HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

İSTANBUL DEMİRSPOR 4X4

İSTANBUL DEMİRSPOR 4X4
İstanbul U-14/B Gençler ligi 8.Grupta İstanbul Demirspor ligin 4.Haftası grubun güçlü takımlarından Kartaltepespor ile deplasmanda karşı karşıya geldiler.

Hakan Yıldırım yönetiminde sahaya çıkan İstanbul Demirspor U-14 takımı zorlu ve çekişmeli geçen bol gollü maçı 7-6 kazanarak dördüncü galibiyetini alırken liderlik koltuğuna oturdu.
Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Demirspor oynadığı dört maçta dört galibiyet alırken rakip ağlara 33 gol atarak grupta en fazla gol atan takım ünvanını da kazandı. Geride kalan 4 hafta da 12 puan toplayan Demirspor, bu galibiyetle takipçisi Kartaltepespor'a üç puan fark atarak liderliğe yükseldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.