HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

İstanbul Bayburt Fark Yarattı.

İstanbul Bayburt Fark Yarattı.
İstanbul 1. Amatör Lig 5. grupta şampiyonluk yarışının en önemli adaylarından biri olan İstanbul Bayburt 3. hafta Yahya Kemal Stad'nda konuk ettiği Küçükçekmece temsilcisi Sultan Muratspor karşısında gol oldu yağdı. Karşılaşmayı Gökhan Davul, Eshan Kartal, Emirhan Yarlığan hakem üçlüsü yönetti.

Sezona şampiyonluk parolası ile çıkan Kağıthane temsilcisi, geride kalan 3 haftada topladığı 7 puanla liderlik koltuğuna oturdu. İstanbul 1. amatör lig 5. grupta hafta sonu oynanan tüm müsabakalar beraberlikle sonuçlanınca Sultan Muratspor karşısında farklı skora imza atarak 3 puanı hanesine yazdıran tek takım olan İstanbul Bayburtspor haftanın en karlı takımı oldu.
Zayıf rakibi karşısında müsabakaya hızlı başlayan ev sahibi ekip ilk yarıyı 4-0 önde kapattığı karşılaşmanın sonunda sahadan 9-1 üstünlükle ayrıldı.

STAD : Yahya Kemal
HAKEMLER : Gökhan Davul, Eshan Kartal, Emirhan Yarlığan
SAHA KOMİSERİ : Zeki Yücetürk

İSTANBUL BAYBURT : Uğur Ahlat, Sedat Erdem, Can Polat, Rüşan Oktay Parlak, Emre Ayhan, Çağdaş Hançer, Emre Ateş, Metin Kutlu, Soner Güreş, Hüseyin Güreşken, Oğuz Sarı
YEDEKLER : Haktan Güneş, Selim Baş, Tugay Hacet Demirkol, Resul Güldür, Uygar Mutlu, Yunus Emre Taşsın, Mert Demirsoy
TEKNİK DİREKTÖR : Naci Savsun

SULTANMURATSPOR : Mert İbrahim Özbek, Ömer Alkan, Şinasi Keskinkılıç, Ali Can, Furkan Serbest, Burak Bilgi, Arda Şakiroğlu, Bilal Arda Er, Muhammed Emin Terzioğlu, Abdülmuttalip Karagöz, Batuhan Demircan
YEDEKLER : Doğukan Avcı, Furkan Demir, Sergen Aylu, Volkan Yıldırım, Kemal Daldal, Hakan İleri
YÖNETİCİ : Ferat Özdemir
GOLLER : Hüseyin 12', Can 33', Soner (45', 61'), Oğuz 45+, Resul (71', 86'), Çağdaş 75', Uygar 85' İST: BAYBURT / Batuhan 60' SULTANMURAT

HAFTANIN TOPLU SONUÇLARI
İSTANBUL BULANCAK - BATI TRAKYA 1-1
BAYRAMPAŞA TEKNİK - GİRESUN EMEKSAN 1-1
FATİH HİLAL - CEVAT KÖPRÜBAŞI 1-1
ŞİRİNEVLER - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN 2-2
İST.BAYBURT - SULTANMURAT 9-1

4. HAFTA PROGRAMI
SULTANMURAT - FATİH HİLAL
GİRESUN EMEKSAN - İST.BAYBURT
BATI TRAKYA - BAYRAMPAŞA TEKNİK
CEVAT KÖPRÜBAŞI - ŞİRİNEVLER
ÇAYIRBAŞI ÖZKAN - İSTANBUL BULANCAKHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.