HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ekim 2017 Perşembe

İKİTELLİSPOR ZORDA OLSA KENDİ EVİNDE KAZANMASINI BİLDİ.

İKİTELLİSPOR ZORDA OLSA KENDİ EVİNDE KAZANMASINI BİLDİ.
İstanbul 1.Amatör Lig 13.Grupta Lider Küçükçekmece İkitelli spor, Pınarspor’u 2-1 yendi.
Süper Amatör Ligine çıkma mücadelesi veren İkitelli spor ve Pınar spor İFA spor stadyumunda karşı karşıya geldi. Günün önemli maçını Hakem Gökmen Dağ yardımcıları Mehmet Akif Erdemir ve Engin Emin Yüksel yönetti.
Ligin 4.Haftası İFA spor stadyumunda karşı karşıya gelen İkitelli spor, Pınarspor takımları mutlak üç puan için sahaya çıktılar.
Müsabakanın başında henüz 6. Dakikada ev sahibi İkitelli spor, Ersinin penaltı gollü ile maçta 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra İkitelli spor oyun üstünlüğünü eline aldı.Birçok net gol pozisyonuna giren İkitelli spor bunların birçoğundan faydalanamayınca ilk yarıyı 1-0 önde kaptı.
İkinci yarı her takımda etkili bir futbol ortaya koyarak karşılıklı ataklarla gol ve goller aradığı sırada misafir takım Anılın 55.Dakikada takımının beraberlik gollünü atarak sora eşitliği getirdi.
Karşılaşma bu sonuçla biteceği sanıldığı bir anda ev sahibi İkitelli spor’da Ahmet 90+1. Dakikada takımını 2-1 öne geçiren gollünü atarak karşılaşmayı da zorda olsa 2-1 kazanarak yoluna kayıpsız olarak liderliğini sürdürdü.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.