HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

İFAspor U16’lar liderliğe devam: 0-2

İFAspor U16’lar liderliğe devam: 0-2
İstanbul U-16/A Gençler ligi 3.Grupta lider İFAspor, Cennet Barbaros deplasmanına 2-0 galip ayrılarak liderliğini sürdürdü.

Küçükçekmece Metin Oktay Stadında oynan karşılaşmanın ilk yarısı golsüz sona erdi. İkinci yarıda bulduğu gollerle sahadan 2-0 üstün ayrılan lider İFAspor üç puanı alarak 4 maçta 4 galibiyetle 12 puan topladı ve liderliğini sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.