HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

HALKALISPOR'UN ZİRVE İNADI.

HALKALISPOR'UN ZİRVE İNADI.
İstanbul U-16/ A Gençler ligi 6.Grupta Küçükçekmece Halkalıspor ligin 3. Haftasında deplasmanda Avcılar Yeşilkentspor'u 11-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek zirve yarışını sürdürdü.

Avcılar Belediyesi Atatürk Stadında Küçükçekmece Halkalıspor deplasmanda Avcılar Yeşilkentspor 'u 11-0 mağlup etti.
Karşılaşmanın başından sonuna kadar rakibi Yeşilkentspor karşısında üstün bir futbol sergileyen Halkalısporlu oyuncular bir birinden güzel 11 gol atarak karşılaşmayı farklı skorla kazandı ve üç puanı hanesine yazdırdı.  Ligin 3. haftasının sonunda 2 galibiyet ve bir mağlubiyet ile 6 puanla ikinci sırada yer alan Halkalıspor zirvedeki çıkışını sürdürdü.

PUAN DURUMU ve HAFTANIN MAÇ PROGRAMI


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.