HAZIRLIK MAÇLARI

1 Ekim 2017 Pazar

Güzelbahçe Belediyespor: 2- Kuruçeşme Spor: 2

Güzelbahçe Belediyespor: 2- Kuruçeşme Spor: 2
İzmir'in Süper Amatör Lig Beyaz Grup ekiplerinden Güzelbahçe Belediyespor, kendi sahasında ağırladığı Kuruçeşme Spor ile 2-2 berabere kaldı.

Karşılaşmanın henüz 5. dakikası oynanırken, Enes Bakal’ın 25 metreden çektiği şut filelerle buluştu ve Güzelbahçe Belediyespor 1-0 öne geçti. İlerleyen dakikalarda toparlanan Kuruçeşme Spor, 25. dakikada Fatih Demir’in golü ile 1-1 beraberliği yakaladı. Bu golden 5 dakika sonra Güzelbahçe Belediyespor, 30. dakikada frikik atışı kullandı. Topun başına geçen Berkay Arslan, topu ağlarla buluşturunca skor Güzelbahçe Belediyespor adına 2-1 oldu. İlk yarı Güzelbahçe’nin üstünlüğü ile sona erdi. İkinci yarıda Karşılıklı ataklardan sonuç alamayan takımlar gol için yüklenmeye devam etti. Müsabakanın 75. dakikasında Kuruçeşme Spor penaltı kazandı. Topun başına geçen Özdemir Sinur, skoru 2-2 yapan golü kaydetti. Karşılaşmada başka gol olmadı ve Güzelbahçe Belediyespor evinde oynadığı ve sezon açılışı yaptığı gün, Kuruçeşme ile 2-2 berabere kaldı.

Sezonu Görkemli Açtılar
Güzelbahçe Belediyespor, sezon açılışı nedeni ile Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustaf İnce, Güzelbahçe Kaymakamı Hüseyin Kulözü, CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam, Güzelbahçe Belediye Meclis Üyeleri ve Güzelbahçe Belediyespor Kulüp Başkanı Alpay Kandemir ile Yönetim Kurulu açılışta yer aldı. Ayrıca Güzelbahçe Halkıda açılışa katılarak takımlarına destek oldu.

Haber / Foto : Yılmaz ÖZLAHLAN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.