HAZIRLIK MAÇLARI

1 Ekim 2017 Pazar

Gol Düellosundan Beraberlik ÇıktıSüper Amatör Lig 4.Grup mücadelesinde BaşakşehirKartalspor ve Beykoz1908 takımı Şehit Erdem Özçelik Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Müsabaka sağanak yağmur altında oynandı.Tribünlerde tarafsız elli kadar seyircinin yanında yaklaşık yüz kadar Beykoz taraftarı izledi.Maç analizimizden önce Stadyum hakkında sporseverleri bilgilendirmek istiyoruz.


Harika bir tribünü var.Son derece modern bir tribün.


Soyunma odaları ve hakem odaları süper lig seviyesinde.


Duşlar harika.Gel gelelim müsabakanın oynanacağı stadyum zemini ölçüleri malesef standatların altında.
Üstüne basa basa söylüyoruz bu stadyumda müsabaka oynatmak resmen futbola yapılmış bir ihanettir.

Bu kadar güzel bir Stadyumun saha ölçüleri nasıl standartların minimumundan da kısa olur.


Hadi bu Stadyumu yapan bir hata yapmış,buraya müsabaka verenler neden bir hata yaparlar anlamak olanaksız.

Bu stadyumda veteran maçı bile oynanmaz.Gelelim altı gollü maçın önemli anlarına.


Saha ölçüleri küçük olunca neredeyse her top bir pozisyon olunca iki takımda  temposu yüksek,mücadele gücü yüksek bir doksan dakika oynadılar.


İlk gol evsahibi takımdan geldi.Ceza sahasına çaprazdan girerken atılan şut direkten dönüp evsahibi takım kaptanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı Nail Tilbaç'ın önüne düştü.


Nail Tilbaç'ın tekte dokunuşu evsahibi takımın 1-0 öne geçmesini sağladı.Bu golün ardından BaşkaşehirKartal kalesine seri çalımlarla giren Kasım'ın vuruşunda top direkte patlayınca sarı siyahli takım beraberlikten oldu.

Bu atak sonrası oyunu domine eden Beykoz takımı Takım Kaptanı Arınç ile bir penaltıdan faydalanamadı.Dakikalar 35 dediği anda Evsahibi takımın ikinci golü yine Nail Tilbaç'tan geldi.


İlk devrenin uzatma dakikalarında Cengizhan ile farkı bire indiren Beykoz takımı ümitlerini ikinci yarıya bıraktı.

Müsabakanın ikinci yarısında oyunda etkili olan taraf Beykoz takımı beraberlik golünü Nijerya'lı futbolcu Deniz Enyong'un kafası ile buldu.Dakikalar 85 dediği anda evsahibi takım bir kez daha öne geçti.

Dakikalar doksan dediği anda bu kez sahneye Tugberk çıktı ve sarı siyahlı takımın beraberlik golünü kaydetti.Bu gol aynı zamanda doksan dakikanın sonucu olarak tabelada 3-3'lük skor yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.