HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ekim 2017 Perşembe

Giresun Emeksan 3 Puanla Tanıştı.

Giresun Emeksan 3 Puanla Tanıştı.
İst. Bayburt'da Şok Yenilgi.
İstanbul 1. Amatör Lig 5. grupta haftaya lider giren İstanbul Bayburtspor, Giresun Emeksan ile Alibeyköy Stadı'nda karşılaştığı müsabaka sonunda sahadan 2-1 mağlubiyetle ayrılırken hem yenilmezlik ünvanını hem de liderliği kaybetti.
Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan İst. Bayburtspor üst üste aldığı galibiyetler ve puanlarla spor kamuoyunun dikkatini çekmeyi başarmıştı. 5. grup da çıkış arayan Giresun Emeksan, sezonun flaş ekibini evinde konuk ederken sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak ilk 3 puanıyla da tanışmış oldu. Giresun Emeksan Spor'a galibiyeti getiren goller Emre Özkan ve Orhan Seğmen'den gelirken İst. Bayburt'un tek golünü Kaptan Hüseyin kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.