HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ekim 2017 Çarşamba

Genç Kaleci Babasının İzinde

Genç Kaleci Babasının İzinde
İstanbul amatör takımlarından İstanbul Balkanspor Kulübü’nün file bekçisi 13 yaşındaki Yiğit Boloğlunu,Galatasaray'a yıllarca kaleci ve kaleci antrenörü olarak hizmet veren Nezihi Boloğlunun oğlu 2005 doğumlu Yiğit babasının yolunda.

Babası ile birlikte çalışmaktan dolayı gurur duyduğunu söyleyen Yiğit, “Futbola ilk başladığımda kalecilikten farklı bir mevkide oynuyordum. Daha sonra kaleciliğe yatkın olduğumu fark edip, bu mevkiyi tercih ettim.
Tabi bu tercihte babamın büyük rolü oldu.
İstanbul Balkanspor'nun kaleciliğini üstlendim. Amatör ligde yer aldığımız için kaleci antrenörümüz maalesef yok. Bu yüzden de zorluk yaşıyordum. Babam, bu konudaki açığımı kapatmak için mesai saatleri dışında kaleci antrenörlüğümü üstlendi. Babamın bana bu şekilde destek olması ve babamla birlikte çalışmak büyük mutluluk” diye konuştu.
Büyük takımlarda forma giymek en büyük hayalim. Profesyonel olduktan sonra Milli Takım’ın kaleciliğini yapmak hayallerim arasında yer alıyor. Bu hayallere ulaşmamda babamdan gördüğüm büyük destekten dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum” şeklinde konuştu.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.