HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ekim 2017 Salı

GAZİOSMANPAŞASPOR TEK GOLLE 3 PUAN ALDI

GAZİOSMANPAŞASPOR TEK GOLLE 3 PUAN ALDI
Spor Toto Bölgesel Amatör lig 12.grupta mücadele eden Gaziosmanpaşaspor’un konuğu Çanakkale temsilcisi Yeni Çanspor oldu.İstanbul Yıldıztabya stadında oynanan karşılaşmanın ilk yarısını  ev sahibi  Gaziosmanpaşaspor 34. Dakikada Evren Kürkçü’nin köşeye giden frikik golüyle 1-0 önde kapadı.

Müsabakanın ikinci yarısında  karşılıklı ataklar vardı. Yeni Çanspor Kontrataklarla etkili olmaya çalışırken  Gaziosmanpaşaspor Tunahan, Ergül ve Tarık la  
girdiği sayısız gol pozisyonlarını cömertçe harcayan taraf oldu .Karşılaşma Gaziosmanpaşaspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Bu sonuçla İstanbul temsilcisi puanını 10'a  çıkarken, Çanakkale temsilcisi 7 puanda kaldı. Gaziosmanpaşaspor haftaya Edirne deplasmanına giderken Yeni Çanspor ise kendi sahasında Yalova Kadıköyspor’u ağırlayacak.
HABER:EROL EFTEKİN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.