HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ekim 2017 Pazartesi

Gaziosmanpaşa 3 Attı, 3 Kaptı

Gaziosmanpaşa 3 Attı, 3 Kaptı
Bölgesel amatör lig 12. grupta Gaziosmanpaşaspor ile lüleburgazspor arasında Yıldıztabya Stadında oynanan karşılaşma'da ev sahibi ekip Gaziosmanpaşaspor konuk ettiği trakya temsilcisi Lüleburgazspor'u 2. yarıda attığı 3 golle uğurladı.90 dakika takımlarının lehinde tezahürat yapan Gaziosmapaşaspor'lu, takımlarının galibiyetinde büyük rol oynadı. Karşılaşmayı Oğuzhan Keskin (Bursa), Derya Şanlıtürk (Kocaeli), Oğuzhan Yiğit (Sakarya) / Enver Aydın (Bursa) hakem triosu yönetti.

Karşılaşmanın ilk yarısı denk kuvvetler şeklinde geçti.
Gaziosmanpaşaspor'un ilk yarıda tek önemli atağında 15. dakikada Evrenin Sert şutu üst direkten geri döndü. Tam bir taktik savaşına sahne olan maçın ilk yarısında dengeli bir oyun izledik. ve ilk yarı golsüz kapandı. İkinci yarıya da çok iyi başlayan İstanbul'un yeşil kırmızılıları hakemin ilk düdüğüyle birlikte oyunu rakip sahaya yıktı. 47 dakikada Kazımın kaleye gönderdiği orta şut karışımı ortası kaleci Enes'in yanından ağlara gitti. Gaziosmanpaşaspor golden sonra oyunu rakip sahaya yıkarak sağlı sollu ataklarla 2. gol aramaya başladı ev sahibi ekibi 56. dakikada 2 farklı öne geçiren isim ömer oldu.İkinci yarı oyuna ağırlığını koyan Gaziosmanpaşaspor 67. dakikada Azeri oyuncusu Ramar ile 3. golüne kavuştu. Lüleburgazspor maçın uzatma dakikalarında Denizle golü buldu.90 dakika Gaziosmanpaşaspor'un 3-1 lik galibiyeti ile sonuçlandı. Bu sonuçla Gaziosmanpaşaspor puanını 10 yaparken Lüleburgazspor ise 1 puanda kaldı Gaziosmanpaşaspor haftaya ligin iddialı takımlarından Çerkezköy 1911 Spora konuk olacak.

GAZİOSMANPAŞASPOR : Armağan Vatanoğlu, Hüseyin Emre Kalfa, Kadir Kaan Kolçak, Evren Kürkçü, Sezer Hasan Erden, Gökhan Caba, Kazım Birkan (80' Suat Vatansever), Samet Yüksel (68' Tarık Bakırtaş), Ramal Huseynov, Ömer Faruk Kalfa (87' Kaan Kaya), Tunahan Ergül
YEDEKLER : Müslüm Nas, Sahaed Abdulganiyu, Kaan Kaya, Emre Ergin, Suat Vatansever, Murat Orhun Balata, Tarık Bakırtaş
TEKNİK SORUMLU : Akın Topgül 

LÜLEBURGAZSPOR: Enes Kardaş, Ergin Fıçıyapan, Berat Kubat, Emrah Şen, Yunus Emre Karaman (57' Yusuf Can Sevindik), Uğurkan Durmaz, Halit Aras Kuyucuoğlu (45' Yasin Ahmet Tunca), Burak Evcen, Deniz Sert, Tuncay Oğuz, Ahmet Tayyip Akkaya (60' Emrecan Devrim)
YEDEKLER: Mehmet Çetinel, Barış Sinan, Sergen Yoldaş, Kutay Güzel, Emrecan Devrim, Yusuf Can Sevindik, Yasin Ahmet Tunca
TEKNİK SORUMLU: Yüksel Güdücüoğlu

SARI KARTLAR: 30' Gökhan Caba, 68' Kazım Birkan, 90' Kaan Kaya (GAZİOSMANPAŞASPOR) / 46' Berat Kubat, 55' Uğurkan Durmaz, 62' Tuncay Oğuz (LÜLEBURGAZSPOR)
GOLLER: 47' Kazım Birkan, 56' Ömer Faruk Kalfa, 66' Ramal Huseynov  (GAZİOSMANPAŞASPOR) /  90+3' Deniz Sert (LÜLEBURGAZSPOR)

HABER- FOTOGRAFLAR: EROL EFTEKİN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.