HAZIRLIK MAÇLARI

26 Ekim 2017 Perşembe

Dodo Süper Amatör Lig Yorum ve TahminlerDodo Süper Amatör Lig Yorum ve Tahminler
Süper Amatör Lig müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor.Hafta sonunda birbirinden zorlu müsabakalar var.
Dudulluspor-Leventspor müsabakası iki dişli takımı karşı karşıya getiriyor.iç sahada daha baskılı ve arzulu oynayan Dudulluspor karşısında Leventspor takımının zorlanmasına rağmen kazanacağı düşüncesine sahibiz.
1877 Alemdağ-Zeytinburnuspor müsabakası haftanın en zor müsabakaları arasında yer alıyor.Zeytinburnu takımının puan cetvelindeki yerine bakıp aldanmayın.Son derece iyi bir takım.Önce evsahibi daha sonra berbaerlik normal sonuç olacaktır.
Soğuksuspor-Arnavutköy Belediyesi müsabakası zirve yarışındaki iki takımı karşı karşıya getiriyor.Baştan sona büyük çekişme içinde geçmesini beklediğimiz doksan dakika sonunda beraberli,k en mantıklı skor gibi duruyor.
Beyoğlu Yeniçarşı-Beşyüzevler müsabakası haftanın sizlere banko beraberlik olarak önereceğimiz müsabakalar arasında yer alıyor.İki kaliteli takımın karşılaşmasında kazanan olmaz diyoruz.
Nişantaşı-BüyükçekmeceBelediye müsabakası zor bir doksan dakikayı beraberinde getiriyor.Oynadığı tüm müsabakaları kazanan Büyükçekmece takımının ilk rötarını yapacağı müsabaka bu olur görüşüne sahibiz.Beraberlik yada Nişantaşı kazanır diyoruz.
Yıldıztabya-İstanbul Güngören müsabakası zor bir doksan dakikayı sporseverlere sunmakta.Deplasmanda oynamasına rağmen İstanbulGüngören kazanır diyoruz.
Vefa-Hasköy müsabakası zirve adayı iki takımı karşı karşıya getiriyor.Zorlu doksan dakika sonunda yeşil beyazlı Vefa takımı kazançlı ayrılan taraf olur.
Cevizli Anadolu-Ataşehirçamoluk müsabakası sizlere banko beraberlik olarak önereceğimiz bir müsabaka.Bu müsabaka muhtemelen karşılıklı atılan birer gol neticesinde berabere sonuçlanır.
Bayrampaşa Altıntepsi-Araphanspor müsabakası baştan sona çekişme ve mücadele dolu bir doksan dakika sunacak sporseverlere.Doksan dakika sonunda kazanan olmaz,beraberlik en mantıklı sonuç olur görüşüne sahibiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.