HAZIRLIK MAÇLARI

1 Ekim 2017 Pazar

Çorluspor1947'den harika futbol ve üç puanBölgesel Amatör Lig 12.Grup müsabakasında Çorluspor1947 takımı evinde Yeniçan takımını ağırladı.
Müsabakanın başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar oyunun tek hakimi olan sarı kırmızılı takıma galibiyeti getiren golü 10.dakikada Serkan Bozkurt kaydetti.


Müsabakanın doksan dakikalık bölümünde sarı kırmızılı takım üstünlüğünü rakibine hissettirirken kendi kalesinde neredeyse Yeniçan takımına tek bir net gol pozisyonu vermemesi gözlerden kaçmadı.


Çorluspor1947 takımı yönetimini geç oluşturup transfere çok geç başlamıştı.GeneralBasriSaran Stadyumunda müsabakaya yoğun ilgi gösteren sarı kırmızılı taraftarlar doksan dakika boyunca takımları lehine tezahuratlarda bulunarak takımlarını desteklediler.


Müsabaka sonunda gelen üç puanın sevincini sarı kırmızılı futbolcular ve taraftarlar birlikte yaşadılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.