HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ekim 2017 Cumartesi

Bülent Kancıoğlu Çorlukültürspor'daBölgesel Lig ekiplerinden Gebzspor takımının başarılı defans oyuncusu 1996 doğumlu Bülent Kancıoğlu bundan böyle Çorlukültürspor formasını terletecek
.Başarılı futbolcu geçtiğimiz sezon Çorlukültürspor takımıyla geçirdiği başarılı sezonun ardından Bölgesel Lig takımı Gebzespor takımına transfer olmuştu.Amatorun dunyasi ekibi olarak bu transferin Çorlukültürspor ve Bülent Kancıoğlu için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.