HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ekim 2017 Cumartesi

Beykoz1908'den son gün bombalarıSüper Amatör Lig ekiplerimizden Beykoz1908 takımı transfer döneminin son gününde birbirinden önemli üç ismi kadrosuna kattı.Paşabahçe takımının başarılı forvet oyuncusu
1998 doğumlu Oğuzhan Çiçek bundan böyle sarı siyahlı takımın başarısı için ter dökecek.


Eyüsp Spor takımının başarılı defans oyuncusu 1995 doğumlu Mustafa Dağlı Beykoz takımının son günde transfer ettiği bir başka önemli isim.


Bir başk önemli ism de Afrikalı futbolcu.Beşikdüzüspor takımının başarılı orta saha oyuncusu 

SOULEYMANE ZOUGOURI bundan böyle Beykoz1908 takımın başarısı için ter dökecek.

AmatorunDunyasi ekibi olarak bu üç isim ve Beykoz1908 takımı için bu transferlerin hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.