HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ekim 2017 Pazartesi

Beykoz1908'de Şok istifaBeykoz1908 takımının evinde aldığı 0-4
'lük mağlubiyetin yankıları sürerken,
bu gün yaşanan şok istifa gündemde bomba etkisi yarattı.Teknik Direktör Bayram Pehlivan bu gün itibarıyla takımın menfaati lehine olacağını düşündüğü için istifa kararı aldığını açıkladı.Bu istifa sonrası acil toplanan Beykoz1908 takımı yönetimi Teknik Direktör arayışına gireceğini ve yarın yapılacak olan çalışmada yeni Teknik Direktörün hazır olacaģını belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.