HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ekim 2017 Salı

Beykoz1908 Yeni Teknik Direktörünü BelirlediBeykoz1908 takımı bu gün yeni Teknik Direktörü ile ilk idmanını gerçekleştirdi.
Beykoz1908 yönetim kurulu Zeki Aksu,Safter Eroğlu ve Mustafa Ülker nezaretinde yaptığı görüşmeler neticesinde Tecrübeli Teknik Adam Orhan Gençer ile anlaşmaya vardı.İlk idmanı gerçekleştiren Orhan Gençer kısa ve öz açıklamasıyla dikkatleri çekti.Başarılı olmak zorundasın,Beykoz formasını giyiyorsan başarmaya mecbursun mantalitesi ile önümüzdeki müsabakalara hazırlanacağız dedi.Kulüp Başkanı Zeki Aksu Yeni Teknik Direktörümüz ile yepyeni bir sayfa açıyoruz camiamıza hayırlı olsun dedi.İstifasını sunan Bayram Pehlivan Hocaya da şimdiye kadar gösterdiģi katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederim dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.