HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ekim 2017 Cuma

Beykoz1908 Taraftarından Örnek Davranış4.Grup temsilcilerinizden Beykoz1908 takımı taraftarı örnek bir davranış sergiledi.
Kazımkarabekir deplasmanında elde edilen galibiyetten sonra üç puana hasret kalan takımın Büyükçekmece maglubiyetine aldırış etmeden bu günkü idmanı ziyaret edip futbolculara baklava ikram etti.Sonuçlar ne olursa olsun takımın sonuna kadar arkasındayız diyen taraftarlar bu haftadan itibaren şanssızlıkların kırılacağını ve seri galibiyetlere başlayacaklarını dile getirdiler.Taraftarın bu duygu yüklü davranışı karşısında etkilendikleri görünen sarı siyahlı futbolcuların oldukça mutlu oldukları görüldü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.