HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ekim 2017 Cumartesi

Beykoz1908 Kulübünden Başsağlığı mesajıGüzide Kulüplerimizden Nişantaşıspor takımının değerli Başkanı Cemil Şirvanlı'nın eşi Nehir Şirvanlı'nin ölüm haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.Cemil Şirvanlı Başkan,merhumenin yakınları ve Nişantaşıspor camiasına Başınsaģolsun dileklerimizi sunuyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.