HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ekim 2017 Cuma

BEYKOZ 1908 A.Ş. TAKIMINDA YENİ TEKNİK DİREKTÖR MUSTAFA ÜLKER OLDU

BEYKOZ 1908 A.Ş. TAKIMINDA YENİ TEKNİK DİREKTÖR MUSTAFA ÜLKER OLDU
Üst üste yaşadığı farklı iç saha mağlubiyetler ile taraftarlarını adeta çileden çıkaran Beykoz 1908 A.Ş. Takımın da Teknik Sorumluluğa Mustafa Ülker getirildi. Geçtiğimiz haftalarda takımın başına getirilen Orhan Gencer'in ömrü 1 hafta sürdü. Rami deplasmanında alınan mağlubiyet sonrasında Orhan Gencer yönetime istifasını vermişti.

Daha önce Soğuksuspor Takımında şampiyonluklar yaşayan ve yaşatan Mustafa Ülker adeta ateşten gömleği giydi. Beykoz 1908 AŞ.Takımının Yeni Teknik Direktörü olan Mustafa Ülker daha önce de Sarı-Siyahlı Kulüpte Teknik ve İdari kadrolarda görev almış ve takımı yakından takip etmekte olan bir isimdi. Ülker bu sezon takımın  tüm maçlarında tribünlerden izlemişti. Mustafa Ülker’in Yardımcılığını ise geçmiş sezonlarda sarı-siyahlı ekipte de forma giymiş isimlerden olan Mehmet Aydın yapacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.