HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ekim 2017 Pazar

BayrampaşaTuna Doludizgin yoluna devam ediyorSüper Amatör Lig 6.Grup müsabakasında Mahmbutbey Stadyumunda BağcılarGüneşli ve BayrampaşaTuna takımları karşı karşıya geldiler.
Müsabakanın ilk kırkbeş dakikasında iki takımda tempolu bir futbol anlayışı ile mücadele etti.Ceza sahasına kadar yapılan hücum organizasyonları asist ve gol girişimi için yetersiz olunca devre arasına golsüz eşitlikle girildi.

İlk kırkbeş dakikada vir topu direkte patlayan ve Seray emlek ile bir gol pozisyonundan faydalanamayan BayrampaşaTuna takımı ikinci yarıda aradığı golleri bulmasını bildi.İlk gol Birkan tarafından geldi.


Şık bir gole imza atan Birkan takımını 0-1 öne geçirmesini bildi.Bu gol sonrasında dagha da morallenen Bayrampaşa temsilcisi oyunu domine etmeyi sürdürdü.


Dakikalar 72.dediği anda sahneye bu kez Nijerya'lı oyuncu Mıchael Chukwu çıktı ve maçın sonucunu tayin eden golü kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.