HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ekim 2017 Çarşamba

ARAPHAN, KÖPRÜLÜSPOR'U 2 GOLLE GEÇTİ.

ARAPHAN, KÖPRÜLÜSPOR'U 2 GOLLE GEÇTİ.
İstanbul Süper Amatör Küme 9. Grup’ta Pazariçi Köprülüspor evinde ligin iddialı takımlarından Araphanspor’a 2-0 yenildi.

İstanbul Süper Amatör Küme 9. Grup’ta mücadele eden Pazariçi Köprülüspor genç bir kadroyla evinde ligin iddialı takımlarından Araphanspor’u ağırladı. Rami Stadında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında maç başa baş mücadele şeklinde geçti. Mücadelenin 2. Yarısın da ise sert futbol, kırmızı kartlar ve yüksek oranda stres vardı.
Konuk ekip Araphanspor maça daha atak başladı. 2. yarıda 55. Dakikada iki takım futbolcularının bir birlerine sert hareketinde hakem Pazariçi Köprülüspor'dan Fatih'e kırmızı kart gösterdi . !0 kişi kalan Ev sahibi 56. Dakikada Serhat'ın gölüne engel olamadı. Golden sonra iki takımda sert ve süratli bir futbol sergiledi. Konuk ekibin 2. Golü Metin'le buldu. Karşılaşmada Ev sahibi ekip Pazariçi Köprülüspor çok koşan bir ekip görüntüsünü çizerken ileride çoğalmakta zorlandı. Tecrübeli isimlerden oluşan Konuk ekip Araphan ise genç rakibi karşısında tecrübesini konuşturdu ve maçı 2-0 kazanmasını bildi.Bu sonuçla Pazariçi Köprülüspor 3 puanda kalırken Araphanspor puanını 9'a çıkardı.
Haber : Erol Eftekin
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.