HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ekim 2017 Cuma

Antrenör lisans kursları başvuruları sona erdi18 Eylül 2017'de başlayan antrenör lisans kursları 13 Ekim 2017 Cuma günü sona erdi.


Başvurular, Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden yapıldı. Başvuruların ardından yapılacak değerlendirmeler sonucunda puan sıralamasına göre katılımcılara kurs davetleri gerçekleştirilecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.