HAZIRLIK MAÇLARI

14 Ekim 2017 Cumartesi

Ahmet Altıntaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti

Ahmet Altıntaş'tan Hayırlı Olsun Ziyareti
Yahya Kemal Spor Kulübü'nde A takım Teknik Direktörlüğü göreve getirilen Erdinç Ertürk'e ilk ziyaret Gültepe Spor'un genç Teknik Direktörü Ahmet Altıntaş'tan geldi.

Yahya Kemal Spor'un genç Teknik Direktörü Erdinç Ertürk'ü ilk antrenmanında ziyaret eden Altıntaş, çiçeği burnunda hocayı tebrik ettikten sonra "Genç hocalarımızın önünün açılması lazım. Erdinç'te bu konuda sürekli kendini geliştiren ve çalışan bir arkadaşımız. Yahya Kemal için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

1 yorum :

Edeler dedi ki...

Erdinç Ertürk yahya kemal spor klübünün yetiştirdiği bir sporcudur. Kendisini geliştirerek bu pozisyona gelmesine sevindim.Aynı klüpde top koşturduğum sporcu arkadaşımı tebrik ediyorum başarılar diliyorum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.