HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2017 Pazartesi

ZEYTİNBURNU İST.GENÇLERGÜCÜ MAÇINDA DOSTLUK KAZANDI


 
ZEYTİNBURNU - İST.GENÇLERGÜCÜ 
Zeytinburnu Stadında Zeytinburnu Sporla İst.Gençlergücü Spor Karşı Karşıya Geldi Dostça Başlayan Maç Dostça Sona Erdi.
2017-2018 Futbol Sezonunda 1. amatör ligde mücadele edecek olan Zeytinburnu Spor ile İstanbul Gençler Gücü lig öncesi hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Maç öncesi ve sonrasında skordan daha çok dostluk ön plana çıktı. He3r iki kulübün yöneticileri de amaçlarının bölgelerindeki çocuklara spor yaptırmak olduğunun altını çizerken, skorun ikinci planda kaldığını vurguladı. İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanı Özgür Subaşı "Skorlar gelip geçici, dostluklar kalıcıdır. er iki takım oyuncularını da kutluyor. Başarılar diliyorum." dedi.


Zeytinburnu Spor ve İst. Gençlergücü  Spor maç başlamadan önce hep beraber dostluk fotoğrafı çekildiler.


 

SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.