HAZIRLIK MAÇLARI

22 Eylül 2017 Cuma

Yetenekli Kanat Oyuncusu Karar Veremiyor.

Yetenekli Kanat Oyuncusu Karar Veremiyor.
Geçtiğimiz sezon Erokspor ile Türkiye Şampiyonasında boy gösteren ve Türkiye 4. lüğü gibi bir başarı ile İstanbul'a dönen yetenekli kanat oyuncusu Mehmet Akar'ın gelen teklifler sebebi ile kafası bir hayli karışık durumda. 

Daha önce Bostancı spor ile amatör milli olma şansını da yakalayan 1999 doğumlu genç oyuncu hem Profesyonel takımlardan hem de İstanbul Süper Amatör  Lig ve Bal takımlarından teklif alan Mehmet Akar, kısa zaman içinde karar vereceğini ancak kendisi için çok zor bir durum olduğunu belirtti. Bu günlerde vereceği kararın futbol hayatında çok önemli birrol oynayacağını belirten Akar karar verirken hata yapmak istemediğinin de altını çizdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.