HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2017 Pazar

Yeşil Esenyurt ile Okspor puanları paylaştı.

Yeşil Esenyurt ile Okspor puanları paylaştı.
İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grupta haftaya yaralı giren iki kulüp Yeşilesenyurt ile Okpor’un nefesleri kesen mücadelesinden gol sesi çıkmadı. 

Büyük Çekmece Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanan ve Orkun Aktaş, Alper Çelik, Ergin Emin Yüksel hakem üçlüsünün yönettiği maç tam bir taktik savaşına sahne olurken, gol pozisyonunun oldukça kısır olduğu maçta iki takım da eşitliği bozamadı.


Sezonun ilk haftasını puansız kapatan iki takım zorlu 90 dakika sonunda birbirlerine karşı üstünlük sağlayamayınca puanları paylaşmak zorunda kaldı.

Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen maçta özellikle son bölümde iki ortasaha da oyundan düşerken takımlar ikinci bölgeyi geçmekte zorlanmamasına rağmen üçüncü bölgede etkisiz kaldı. 0-0 biten 90 dakika sonunda iki takımın galibiyet hasreti iki haftaya çıkmış oldu.

Toplu Sonuçlar;

Puan Durumu;

Gelecek Haftanın müsabaka Programı;

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.