HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2017 Pazar

GENÇ BAŞKAN ÖZGÜR SUBAŞI SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPTI


  İST. GENÇLERGÜCÜ SPOR KULÜBÜ


GENÇ BAŞKAN ÖZGÜR SUBAŞI SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPTI

Türkiyenin En Genç Spor Kulübü Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI Kulübü Daha İyi Yerlere Getirmek İçin Keşke Halı Yıkamayla Sponsorluk Anlaşmasına İmza Attı.


Keşke Halı Yıkama Sahibi OSMAN KEŞKE İle Sponsorluk Anlaşması İmzalayan Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI Böylelikle İST. GENÇLERGÜCÜ Spor Kulübünede İlk Sponsorunu Kazandırmış oldu..

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI Yaptığı Açıklamasında U-16 U-17 U-19 VE A-TAKIM Da Mücadele Edeceklerini Söyledi Tüm Çalışmalarımız Gençlere Spor yaptırmak Ve Bize Destek Olan Herkese Teşekkür Ederiz.


Sponsorluk Anlaşmalarımız Devam Edecek Bize Destek OlanHerkese Tşk Ederiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.