HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

Tayfa Lideri Yönetici Oldu

Tayfa Lideri Yönetici Oldu
Kozcagiz Belediye sporda bir donem kalecilik yapıp sonrasın da Kozcağız'ın taraftar grubu TAYFA'yı kuran Ali Bilsin Kozcağız Belediyespor yönetim kuruluna girdi. Geçtigimiz Cumartesi gerçeklesen kongre de Murat Bastan başkan olurken yeni yönetimde birlikte çalışacağı ekip arkadaşlarını ise genç bir kadrodan oluşturdu.

Kozcagiz Belediye sporda bir donem kalecilik yapıp sonrasın da Kozcağız'ın taraftar grubu TAYFA'yı kuran Ali Bilsin Kozcağız Belediyespor yönetime girdi. Geçtigimiz Cumartesi günü gerçeklesen kongre de Murat Bastan başkan olurken ekip arkadaşları ise genç bir kadrodan oluştu. Yönetim de Ali Bilsin, Ferdi Verim, Orhan Acıbal gibi genç dinamik ve futbolu bilen isimlerde yer alıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.