HAZIRLIK MAÇLARI

30 Eylül 2017 Cumartesi

Taşoluk geri sayımda

Taşoluk geri sayımda
Yeni sezon için hazırlıklarını tamamlayan Taşolukspor sahaya çıkacağı ilk maç için geri sayıma başladı. Pazar günü sezonun ilk maçında evine Güzelce Spor'u konuk edecek olan Taşoluspor'da Teknik ekip sezona hazır olduklarını hedeflerinin Süper Amatör Lig olduğunu belirtti.

Ğeçtiğimiz sezon 2. amatör lig1. grupta topladığı 41 puanla 1. amatör lige çıkma başarısı gösteren Arnavutköy temsilcisi, yeni sezonda kadrosunu genişleterek hedefini Süper amatör Lig olarak belirledi. Yoğun geçen çalışmalar sonrasında yarın Güzelce ile sezonun ilk maçına çıkacak olan Taşolukspor'da hedef 3 puan olarak belirlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.