HAZIRLIK MAÇLARI

21 Eylül 2017 Perşembe

Süper Lig'den, Bulancak'a

Süper Lig'den, Bulancak'a
Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4’üncü Grupta mücadele eden 1926 Bulancakspor, daha önce Süper Lig’de Antalyaspor forması giyen Serge Pacome Djiehoua ile anlaştı.

Serge Pacome Djiehoua daha önce Antalyasporla Süper ligde, Bolusporla 1. Ligde, Cizrespor, Ödemiş, Yozgat, ÇorluSpor gibi Bölgesel Amatör Ligi takımlarında forma giydi.
Süper ligde 70 maçta 12 gol,
T. Kupasında 28 maçta 11 gol,
1. Ligde 31 maçta 6 gol,
BAL’da 58 maçta 27 golü bulunuyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.