HAZIRLIK MAÇLARI

22 Eylül 2017 Cuma

SOĞUKSUSPOR'DA HEDEF 3 PUAN

SOĞUKSUSPOR'DA HEDEF 3 PUAN
Sezona Ortaköyspor karşısında aldığı mağlubiyetle başlayan Soğuksuspor, geçtiğimiz hafta İstanbul Kayaşehir önünde aldığı galibiyetle detaraftarlarının yüzünü güldürmeyi başarmıştı.
Yeşil-Beyazlı ekibin Genel Kaptanı Murat Şişli İstanbul Kayaşehirspor karşısında aldıkları galibiyetin yanı sıra birçok gol pozisyonundan da yararlanamadıklarının altını çizerken, ”Ben futbolcu kardeşlerimin bu maçta ortaya koydukları futbolu gayet olumlu buldum. Aşırı sıcak bir saatte maçı oynamak zorunda kalmamıza karşın üst seviyedeki mücadele azmi bizleri fazlası ile umutlandırdı. Hafta sonunda Sefaköy Sahasında Gültepe Özgençlikspor ile karşıya geleceğiz. Rakibimizin geride kalan iki haftada ortaya koyduğu tabloya kesinlikle takılı kalmayacağız. Çıkıp her zamanki istekli görüntümüz ile güzel bir futbolu izleyenlere sunma gayretinde olacağız ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.