HAZIRLIK MAÇLARI

23 Eylül 2017 Cumartesi

Şirintepe, Bay Geçtiği Haftayı Krosla Değerlendirdi.

Şirintepe, Bay Geçtiği Haftayı Krosla Değerlendirdi.
Geçtiğimiz sezon U15/B liginde şampiyon olarak yeni sezonda U16/A liginde oynamaya hak kazanan Şirintepespor, ligin start aldığı bu hafta sonu kura gereği haftayı bay olarak geçince, bu durumu kros yaparak değerlendirdi.

Alt yapı teknik sorumlusu Mert Tay "Hafta sonunu bay geçtiğimiz için maç yapamayınca, bizde takım olarak kros yaparak değerlendirdik. Yarın rakiplerimizin müsabakalarını izleyerek geçireceğiz. A grubunda oynamak sürekli hazır olmayı gerektiriyor. Bu sezonda hedefimiz ilk önce grubumuzda başarılı olarak Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanmak." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.