HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

Şile Yıldız'a Profesyonel 10 numara

Şile Yıldız'a Profesyonel 10 numara
Bu sene Şile'nin Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcisi Şile Yıldızspor oldukça iddialı bir takım kurma çalışmalarına devam ediyor. Dış transferde önemli isimleri kadrosuna katan Şile temsilcisi geçtiğimiz sezon 2. Lig Ekiplerinden Zonguldak Kömür Spor'da oynayan Cenk Sarıtaş'ı yeni sezon için kadrosuna katmayı başardı.


1989 doğumlu olan 10 numara 2001 yılında futbola Fenerbahçe Spor'da başladı. Burada başarılı 8 sezon geçirdikten sonra 2008 yılında Sivas Spor'a transfer oldu. 2009 yılında Maltepe Spor, 2010 yılında Bingöl Spor, 2011 yılında Sivas Bld. Spor, 2012 yılında Derince Spor, 2014 yılında Maraş Spor'da oynadıktan sonra Üsküdar Anadolu Spor'a transfer oldu. Burada kaptanlık yapıp gol kralı olan oyuncu 2016 yılında Sivas Spor'a transfer oldu. Arada 1 sezon Erzincan Spor'da kiralık forma giyen oyuncunun BAL'da 28 maç (12 gol), TFF 3. Lig'te 146 maç (31 gol), TFF 2. Lig'te 29 maç (10 gol), Türkiye Kupası'nda 6 maçı (3 gol) bulunmakta.
Her iki tarafa da yeni sezonun hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.