HAZIRLIK MAÇLARI

21 Eylül 2017 Perşembe

Şifaspor Logosunu Değiştirdi.

Şifaspor Logosunu Değiştirdi.
Tuzla ilçesinin başarılı spor kulüplerinden biri olan Tuzla Şifaspor logosunu değiştirdi. Konuya ilişkin olarak Tuzla Şifaspor Yönetim Kurulu yazılı bir açıklama yaparak bu değişikliğin sebebini dile getirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada "1998 Yılından itibaren resmi müsabakalarda ilçemizi ve semtimizi başarıyla temsil eden kulübümüzün görünen yüzü logomuzu, ilçemiz ile ülkemize olan aidiyetimizi güçlü bir şekilde gösterecegine inandığımız yeni logomuzla değiştirme kararı aldık.
Değişimimizin yeni yüzü olacak olan logomuzun ,bir semt takımından çok Tuzlamızı Türkiye'nin her yerinde ve spor dünyasında birligimiz ve beraberliğimiz adına bizi temsil edeceğinden kuşkumuz yoktur.
Logomuzda yer alacak olan türk mitiolojisinin efsane kuşu "Anka kuşu" efsanevi asaleti, tekne ve yelken deniz şehri Tuzlamızı, taşımaktan onur duyacağımız ayyıldız ise vatana bağlılığımızı temsil etmektedir.
İçinde olduğumuz büyüme sürecinin bir parçası olacak olan bu logo değişim kararının hayırlı olmasını dileriz.
Saygılarımızla." cümlelerine yer verildi.

Şifaspor eski logosu;

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.