HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

Recep Tayyip Gökteke, Okmeydanı Fetih Spor'da

Genç Ortasaha Okmeydanı Fetih Spor'da
Geçtiğimiz sezon Ferahevlerspor'da forma giyen ve takımının 1. Amatör lige yükselmesinde önemli rol oynayan 1999 doğumlu genç oyuncu yeni sezonda İstanbul'un köklü takımlarından Okmeydanı Fetih Spor ile anlaştı.


Orta sahada görev yapmasına rağmen gol yollarında da etkili olan oyuncu geçtiğimiz sezonda 15 kez rakip fileleri havalandırarak Ferahevlerspor'un 1. amatör lige yükselmesinde önemli bir rol oynamıştı. Futbola Ferahevler Spor'da başlayan genç oyuncu, geçtiğimizsezon başında Çayırbaşı spor'a transfer olmuş veattığı gollerle takımına katkı sunarak ligde kalmasını sağlamıştı. ara transfer döneminde tekrar yuvaya dönen oyuncu rakip filelere attığı 15 gol ile yeniden dikkatleri üzerine çekmiş ve takımınında 1. Amatör lige yükselmesinde önemli pay sahibi futbolcular arasında yer almıştı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.