HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2017 Pazar

RAMİSPOR İSTANBULSPOR'U 3 GOLLE GEÇTİ.

RAMİSPOR İSTANBULSPOR'U 3 GOLLE GEÇTİ.
Süper Amatör küme 4. grupta Sezonun ilk haftasını yenilgiyle kapatan Ramispor ile sahadan beraberlikle ayrılan İstanbulspor Rami stadında karşı karşıya geldi. Bu önemli karşılaşmada Ramisporlu taraftarlar takımını yalnız bırakmadı.


Maça Tecrübeli bir kadro oluşturan ev sahibi Ramispor hızlı başladı ve maçın daha ilk dakikalarında rakip kale önünde ataklar aradı. Gençlerden oluşan Konuk takım ise ani kontrataklarla etkili olmaya çalıştı. İşte bu kontrataklardan birinde 15. dakikada konuk ekip golü buldu.0-1. Yenilen bu gol Kırmızı beyazlı futbolcuları daha da hırslandırdı 35. dakikada atılan golle 1-1 lik beraberlik geldi. Bu gol ilk yarının skorunu belirledi.Karşılaşmanın 2. yarısına ev sahibi yine atak başladı ve 60. dakikada gelen gol Ramisporu rahatlattı. Ev sahibi Ramisporu dahada Rahatlatan gol ise 80 dakikada geldi. Ramispor ligde 2. maçında 3 puan alırken İstanbulspor 1 puanda kaldı. 
Haber / Foto : EROL EFTEKİN
Toplu Sonuçlar;

Puan Durumu ; 

Gelecek Hafta Programı;

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.