HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2017 Pazar

ÖNCE İSTANBUL BAFRA SPOR'A DAHA SONRA EVLİLİĞE İMZA ATTI.

ÖNCE İSTANBUL BAFRA SPOR'A DAHA SONRA EVLİLİĞE İMZA ATTI.
SİNAN KÜÇÜKALİ'NİN ÇİFTE MUTLULUĞU. 
İstanbul Süper amatör Ligi 1. grupta mücadele veren İstanbul Bafraspor kulübünde çifte mutluluk yaşanıyor.
Futbol camiasında pek ender rastladığımız olaylardan bir tanesi de dün gerçekleşti. İstanbul Bafraspor futbolcusu Sinan Küçükali önce kulübüne sonra da bir ömür boyu hayatını birlikte sürdüreceği Gizem Ağanca ile evlilik akdine imza attı.
Bayrampaşa Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşen nikah töreninde Sinan Küçükali'nin mutlu gününe katılanlar arasında İstanbul Bafraspor Onurssal Başkanı Aydın Dursun, İstanbul Bafraspor Kulübü Başkanı Fatih Demir, İstanbul Bafra Spor Teknik Direktörü Gökhan Demir, kaleci antrenörü Mehmet Eren, Yönetim Kurulu üyesi ve İstanbul Bafraspor Basın sözcüsü Ahmet Mavi yer aldı.
AHMET MAVİ /İSTANBUL

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.