HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

MARUFSPOR'DA 10 NUMARALI TRANSFER

MARUFSPOR'DA 10 NUMARALI TRANSFER
İstanbul 1.Amatör ligin ekiplerinden Çankırı Marufspor sezon öncesi kadrosuna 10 numaralı futbolcu takviyesinde bulundu. Mavi-beyazlı ekip Bayrampaşa Teknikspor'la yollarını ayıran forvet oyuncusu Şahin Çıldır ile anlaşmaya vardı.

Çankırı Marufspor, transferde doğru adımlar atmaya devam ediyor. Yeni sezona 1.Amatör lig'de oynayacak karşılaşmalarda yer alacak mavi-beyazlı ekip kadrosuna bir forvet oyuncusu daha dahil etti. Bayrampaşa Tekniksporla yollarını ayıran forvet oyuncusu Şahin Çıldır kulüp başkanı Berat Atlas ile yapılan görüşme sonrası yeni futbol sezonun için Çankırı Marufspor başarısı için ter dökecek.
29 yaşındaki tecrübeli oyuncu 2000 yılında Beşiktaş altyapısında futbola başladı. İstanbul Gençlerbirliği, Bayrampaşa, Zara Ekinli, Muratpaşa, Gerede, Kağıhtane ve Bayrampaşa Teknikspor takımlarında forma giydi.

Bu yıl Çankırı Marufspor'u konuşulacak
Çankırı Marufspor Başkanı Berat Atlas, önce centilmenliğin ön planda olduğunun altını çizerek şu açıklamayı yaptı: 'İlk olarak futbolcularımızdan sahada centilmence mücadele etmelerini istiyoruz. Yönetim olarak sporcularımızın her türlü imkanlarını karşılamak için çalışıyoruz. İyi bir ekip kurduğumuzu düşünüyorum. Hedefimiz kesinlikle Süper Amatör Lig'dir. Bu çerçevede lige hazırlanacağız.' Bu sezon iddialı bir takım kurduk. İnşallah belirlediğimiz hedefe ulaşacağız. Futbolcularımıza güvenimiz tam. Bu yıl herkes Çankırı Marufspor’u konuşacaktır. Bundan eminiz' dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.