HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

MAMATİ’NİN ACI GÜNÜ

MAMATİ’NİN ACI GÜNÜ
İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Bakırköy Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı İbrahim Mamati’nin ağabeyi Murat Mamati vefat etti.

Merhumun cenazesi bugün Bakırköy Kartaltepe Amine Hatun Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınacak olan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Merhuma Allah’tan rahmet başta İbrahim Mamati ve ailesi olmak üzere yakınlarına ve spor camiasına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.