HAZIRLIK MAÇLARI

26 Eylül 2017 Salı

Mahmut Alan, Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor

Mahmut Alan, Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor
Başarılı sporcu Mahmut Alan, 13 - 17 Eylül tarihleri arasında İstanbul Tüyap'ta düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye Şampiyonası’nda Şampiyonluk madalya ve kupası ile yine sevenlerini ve Türkiye'yi gururlandırdı.

Geçtiğimiz Nisan ayında da ANTALYA 'da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Türkiye
Şampiyonası'nda Türkiye 2. si olarak Milli Takım ile birlikte İSPANYANIN santa susana sehrınde duzenlenen avrupa şampiyonasında ülkemizi basarı ile temisil eden ve Avrupa ucuncusu olarak ülkemizi onurlandıran Mahmut Alan, bu kez aldığı Türkiye Şampiyonluğu ile Milli Takımla Aralık ayında FRANSA'da yapılacak olan dünya şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
Milli sporcumuz, önümüzde Dünya Şampiyonası'nda da Türkiye'yi gururlandırmak için çalışmalarına son hızla devam ettiğini, kendisine yurtdışında ülkemizi temsil etme hakkını tanıyan Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu'na ve değerli hocalarına sonsuz teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.