HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2017 Pazartesi

Leventspor Davutpaşa engelini aşmasını bildiSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Davutpaşaspor kulübü evinde Leventspor takımını ağırladı.
Müsabakaya İstanbul'lu sporseverler yoğun ilgi gösterdi.


Müsabakaya her iki takımda son derece kontrollü başladı.birbirilerinin hata yapmasını bekleyen iki tarafın rölanti mantalitesinde ilk hata Davutpaşa cephesinden geldi.


Ceza sahalarında yaşanan pozisyonda topu uzaklaştırmak isterken top defans oyuncusunun eline çarpınca müsabakaı yöneten hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.


Topun başına geçen Muhammed Gültaşlar topu ve kaleciyi ayrı köşelere gönderdi ve Leventspor takımını 0-1 öne geçirdi.Bu gol sonrasında her iki takımında rakip kalede etkili olma adına ataklarını izlesekde yüzde yüz denebilecek gol pozisyonu sayısının fazla olmadığını gözlemledik.


İlk kırbeş dakikada Davutpaşa stoperi Mehmet Baş'ın yakın mesafeden vuruşu direkte patladı ve bu pozisyon evsahibi adına belkide en etkili pozisyondu.


Müsabakanın ikinci yarısında Davutpaşa takımının beraberlik adına yüklenişlerini gordük.


Bu pozisyonların birçoğunda Leventspor takımının etkili kontra ataklarına mağruz kaldığını gördük.


Leventspor takımı Muhammed Gültaşlar'ın ayağından bir penaltıdan yararlanmazken bu pozisyonda kaleci EyüpCan Durmuşoğlu başarılı bir refleks ile topun filelerle buluşmasını engelledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.