HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2017 Pazartesi

KIRAN KIRANA MAÇTA GOL SESİ ÇIKMADI

KIRAN KIRANA MAÇTA GOL SESİ ÇIKMADI
İstanbul Süper Amatör Lig İlk hafta maçında İST.GÜNGÖREN Spor kendi sahasında BAYRAMPAŞA TUNA Sporla karşılaştı. Her iki takımda sahada kıran kırana mücadele etti 
Karşılıklı gol pozisyonları buldular ama her iki tarafında kalecileri güzel kurtarışlar yaptı ve sahada gol vuruşu gerçekleşmedi. Taraflar puanları paylaştı ve maç başladığı gibi 0-0 bitti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.