HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2017 Pazar

Kemahspor Çiçeklerle Karşıladı.

Kemahspor Çiçeklerle Karşıladı.
İstanbul Süper amatör liginin ilk haftasında Anadolu yakasının temsilcilerinden Kemahspor, Selimiye Stadı'nda Başakşehir İkitellispor'u konuk etti.


Çağdaş altay, erkut Kardaş, Sedat Korum hakem üçlüsünün yçnettiği karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 2-2 sonuçlanırken, Kemahspor'un karşılaşma öncesi jesti maçın önüne geçti. 2017-2018 futbol sezonunun ilk haftasında Selimiye Stadı'nda konuk ettiği Başakşehir İkitellispor'u çiçeklerle karşılayan  Kemahspor yönetimi Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, tüm rakip futbolculara çiçek takdim ederken, karşılaşmanın hakemleri ve Saha Komiseri Mehmet Saim Kara'yı da unutmayarak bu jestini onlara da çiçek vererek tamamladı. Amaçlarının fair play çerçevesinde bir sezon geçirmek olduğunu belirten Hüseyin Çakmaktaş "Futbol her maçı üç ihtimalle başlayan bir oyun, kazanmak da var kaybetmek de, ancak biz burada dostluklar biriktirmek ve her hafta bunları çoğaltmak istiyoruz." dedi. Hasta olmasına rağmen bize vakit ayıran Sayın Hüseyin Çakmaktaş'a Amatörün Dünyası ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

Fotoğraf : Levent Öneren

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.